1 BHK Apartment In Saraswati Apartment For Sale In Pimple Gurav
Saraswati Apartment Pimple Gurav, Pimpri Chinchwad, Pune, Maharashtra 411027
Not under loan₹
₹45 Lacs
₹7,087 per sq.ft.
₹25,791/Month
Estimated EMI
635 sqft
Builtup
1/9East
Facing
1 BHK
Apartment Type
1
Bathrooms
Bike and Car
Parking