Godown/Warehouse in Warje, Pune for Rent
Tapodham Area,Lane No.5, Near Dattaraj Bungalow
₹ 25,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹50,000
Deposit (Non-Negotiable)
375 sqft₹66.67 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Godown/Warehouse
Property Type
Public And Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From