Godown/Warehouse in Uttan Sea Food, Mumbai for Rent
Patan bundar , Uttan seafood
₹ 40,000 +
₹ 5,000Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,924 sqft₹20.79 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Godown/Warehouse
Property Type
Reserved
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From