Godown/Warehouse in Nerul, Mumbai for Rent
Cidco Services Industrial Area, Near BMW Showroom
₹ 90,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
2,000 sqft₹45.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/3Godown/Warehouse
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From