Godown/Warehouse in Dighi, Pune for Rent
datta nagar lane no 3 , Near BU bhandari Datta Mandir
₹ 85,000 +
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹2.5 Lacs
Deposit (Negotiable)
4,207 sqft₹20.20 per Sq.Ft.
Builtup
1/3Godown/Warehouse
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From