Office in Pimple Saudagar, Pune for Rent Pune
Kunal icon road, Lollapalooza Pune and Solaris Gym
₹ 1.15 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹3.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
2,000 sqft₹57.50 per Sq.Ft.
Builtup
1/14Office
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
24-May-2026
Available From