Office in Guduvanchery, Chennai for Rent
Anna nagar, Near SRM Public School
₹ 25,000 +
₹ 1,000Maintenance
Rent (Negotiable)
₹5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,350 sqft₹18.52 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Office
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From