Industrial Shed in Pashan, Pune for Rent
S.No: 116, 11, Balaji Mandir Ln, Jai Bhavani Nagar, Pashan, Pune, Maharashtra 411021, Sri Ahobila Mutt's Sri Balaji Mandir
₹ 12.6 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹37.8 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
18,000 sqft₹70.00 per Sq.Ft.