Industrial Shed in Ecotech-ii, Noida for Rent
Udyog Vihar, NTPC NETRA
₹ 1 Lac
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1.2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
17,000 sqft₹5.88 per Sq.Ft.
Builtup
1/5Industrial Shed
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From