Industrial Building in Sector 4, Noida for Rent
Amaltash Marg, Tata Power Co. Ltd.
₹ 9 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹36 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
26,000 sqft₹34.62 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Industrial Building
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From