Industrial Building in Laxman Vihar Industrial Area,, Gurgaon for Rent
Old Railway Rd, Kheri,, Aggarwal Dharamshala
₹ 2.3 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1
Deposit (Non-Negotiable)
1,125 sqft₹204.44 per Sq.Ft.