Industrial Building in Thane West, Mumbai for Rent
majiwada, Hotel Capitol
₹ 26,000 +
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹1.25 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
410 sqft₹63.41 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Industrial Building
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From