Co-Working space in Sector 12, Faridabad for Rent
, City Centre,near srs cinemas , srs cinemas
₹ 1 Lac +
₹ 5,000Maintenance
Rent (Negotiable)
₹1 Lac
Deposit (Non-Negotiable)
1,720 sqft₹58.14 per Sq.Ft.
Builtup
1/17Co-Working
Property Type
Public And Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From