Shop in Kotwal Business Zone Building B, Pune for Rent
Somatane, Mawal, Pune, Maharashtra 410506
₹ 20,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹50,000
Deposit (Non-Negotiable)
230 sqft₹86.96 per Sq.Ft.
Builtup
1/3Shop
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From