Shop in Thiruninravur, Chennai for Rent
No 146 Gomathipuram KTP Road, near Murugan Temple
₹ 5,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹30,000
Deposit (Non-Negotiable)
160 sqft₹31.25 per Sq.Ft.
Builtup

Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
31-May-2026
Available From