Shop in P&t Staff Colony, Mulund West, Mumbai for Rent
Mulund West, Mumbai, India, Jvm Clermont
₹ 91,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹3 Lacs
Deposit (Negotiable)
350 sqft₹260.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/9Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
31-May-2026
Available From