Shop in Mulund East, Mumbai for Rent
Gavanpada, State bank of india
₹ 60,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
310 sqft₹193.55 per Sq.Ft.
Builtup
1/16Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From