Shop in Ikkadu, Chennai for Rent
MAHALAKSHMI NAGAR, LOLITO CYCLE (AL MU'IZZ LOLITO CYCLE)
₹ 5,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹30,000
Deposit (Non-Negotiable)
200 sqft₹25.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From