4+ BHK House For Sale In Chandra Layout
Independent House, VijayNagar, near APPU MUSIC ACADEMY
Not under loan₹
₹4 Crores
₹9,877 per sq.ft.
₹2.29 Lacs/Month
Estimated EMI
4,050 sqft
Builtup
1/9East
Facing
4+ BHK
Apartment Type
8
Bathrooms
Bike and Car
Parking