2 BHK Apartment In Lodha Splendora For Sale In Thane West
Lodha Splendora ghodbunder road , thane west
Not under loan₹
₹98 Lacs
₹8,167 per sq.ft.
₹56,168/Month
Estimated EMI
1,200 sqft
Builtup
1/14Posh Society
North-East