2 BHK Affordable Flat In Richmond Pride For Sale In Jigini Hobli
Richmond Pride Survey no. 81, Kelasanali VIllage, Jigini Hobli, Omax Circle, Lake Road, Bengaluru, Karnataka 560105, India
Not under loan₹
₹40 Lacs
₹4,348 per sq.ft.
₹22,925/Month
Estimated EMI
920 sqft
Builtup
1/8South