1 BHK Affordable Flat In Happy Home Complex, Mira Road East For Sale In Mira Road East
Mira Bhayandar, Mira Road East, Mira Road, Mumbai, Maharashtra 401107
Not under loan₹
₹78 Lacs
₹13,000 per sq.ft.
₹44,705/Month
Estimated EMI
600 sqft
Builtup

North-East
Facing
1 BHK
Apartment Type
1
Bathrooms
Bike and Car
Parking