3 BHK Apartment In Kautilya Apartment For Sale In Kautilya Apartment
Kautilya Apartment Kautilya Apartment, Maharaja Agarsain Marg, Sector 4, Sector 6, Vasundhara, Ghaziabad, Uttar Pradesh 201012, India
Not under loan₹
₹1.5 Crores
₹10,714 per sq.ft.
₹85,971/Month
Estimated EMI
1,400 sqft
Builtup
1/8East
Facing
3 BHK
Apartment Type
3
Bathrooms
Car
Parking