3 BHK Flat In Ats Nobility, Greater Noida West, Sector 4 For Sale In Shahberi
near blue sapphire mall
Not under loan₹
₹2.62 Crores
₹14,971 per sq.ft.
₹1.5 Lacs/Month
Estimated EMI
1,750 sqft
Builtup

North-East
Facing
3 BHK
Apartment Type
3
Bathrooms
Car
Parking