2 BHK Apartment In Godrej Nurture For Sale In Mamurdi
Godrej Nurture MP86+8RQ, St Tukaram Nagar, Mamurdi, Dehu Road, Pimpri-Chinchwad, Maharashtra 412101, India
Under Loan₹
₹85 Lacs
₹10,192 per sq.ft.
₹48,717/Month
Estimated EMI
834 sqft
Builtup
1/29Don't Know