3 BHK Apartment In Isha Emerald For Sale In Ganga Dham
Isha Emerald Ganga Dham,Bibwewadi,Kondwa Road,Pune-411037
Not under loan₹
₹2.5 Crores
₹17,241 per sq.ft.
₹1.43 Lacs/Month
Estimated EMI
1,450 sqft
Builtup
1/21East
Facing
3 BHK
Apartment Type
3
Bathrooms
Car
Parking