Office Space in Sector 30, Gurgaon for Rent
Block A, Star Tower
₹ 2.3 Lacs +
₹ 31,500Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹6.9 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
2,250 sqft₹102.22 per Sq.Ft.
Builtup
1/12Office Space
Property Type
Reserved
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From