Godown/Warehouse in Mannur, Chennai for Rent
Beauty Paradise, Sri Agathishwarar shivan Temple
₹ 35,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹3 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
6,002 sqft₹5.83 per Sq.Ft.