Godown/Warehouse in Kankrola, Gurgaon for Rent
Kankrola, Imt Manesar, Manesar, Gurugram, Haryana 122052, Indi, nearby platinum sector 6
₹ 42,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹40,000
Deposit (Non-Negotiable)
1,040 sqft₹40.38 per Sq.Ft.
Builtup
1/3Godown/Warehouse
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From