Office Space in Gorhe Bk, Pune for Rent
Donje Gaon-Sinhagad Rd, Gokhale Mist
₹ 10,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹30,000
Deposit (Non-Negotiable)
794 sqft₹12.59 per Sq.Ft.
Builtup
1/8Office Space
Property Type
Public And Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From