Office Space in Choolaimedu, Chennai for Rent
Periyar Pathai, ICICI BANK ATM
₹ 3.96 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹39.6 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
6,600 sqft₹60.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/17Office Space
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
27-May-2026
Available From