Industrial Shed in Virar, Mumbai for Rent
FR9P+MMX, Chandansar, Virar, Maharashtra 401303, HDIL
₹ 15,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹60,000
Deposit (Non-Negotiable)
1,275 sqft₹11.76 per Sq.Ft.