Shop in Virar West, Mumbai for Rent
sahayok hospital, Sahayog Hospital And Research Centre
₹ 70,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,053 sqft₹66.48 per Sq.Ft.
Builtup
1/6Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From