3 BHK Apartment In Chandra Residency For Sale In Hasmathpet
chandra residency Hasmatpet Rd, Ramgopal Enclave, Maruti Nagar, Hasmatpet, Secunderabad, Telangana 500011
Not under loan₹
₹70 Lacs
₹4,375 per sq.ft.
₹40,120/Month
Estimated EMI
1,600 sqft
Builtup
1/51South
Facing
3 BHK
Apartment Type
3
Bathrooms
Bike and Car
Parking