2 BHK Apartment In Bramha Skycity For Sale In Dhanori
Bramha Skycity HVWW+PP5, Siddartha Nagar, Dhanori, Pune, Maharashtra 411015, India
Not under loan₹
₹68 Lacs
₹7,128 per sq.ft.
₹38,973/Month
Estimated EMI
954 sqft
Builtup
1/7East