Godown/Warehouse in Venkatapura, Bangalore for sale
Mailikallu Cross, Mailikallu Cross
₹25 Crores
₹7,935.50 / sq.ft.
₹18.77 Lacs/Month
Estimated EMI
31,504 sqft₹7,936 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Godown/Warehouse
Property Type
Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From