Godown/Warehouse in Thoraipakkam, Chennai for Rent
vinayaga nagar, near Chennai One IT SEZ,
₹ 1.75 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹17.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
4,300 sqft₹40.70 per Sq.Ft.
Builtup
1/13Godown/Warehouse
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
21-May-2026
Available From