Godown/Warehouse in Butt Road, Chennai for Rent
mount poonamalee high road zia time center, opp cake square
₹ 23,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2.3 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
480 sqft₹47.92 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Godown/Warehouse
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From