Godown/Warehouse in Keerapakkam, Chennai for Rent
Yadaval St, Keerapakkam, Kandigai, Rattinamangalam, GT Uptown
₹ 25,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
3,752 sqft₹6.66 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Godown/Warehouse
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From