Godown/Warehouse in Padi, Chennai for Rent
10/37 Banduran Street, The Legend Saravana Stores
₹ 32,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹1.15 Lacs
Deposit (Negotiable)
800 sqft₹40.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/8Godown/Warehouse
Property Type
Public And Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
25-May-2026
Available From