Godown/Warehouse in Ghazipur Paper Market, Delhi for Rent
GHAZIPUR ,
₹ 55,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹1.2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
950 sqft₹57.89 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Godown/Warehouse
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From