Godown/Warehouse in Maduravoyal, Chennai for Rent
alapakkam, Sundar nagar, Union Bank Of India-Madhuravoyal
₹ 43,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
2,700 sqft₹15.93 per Sq.Ft.
Builtup
1/9Godown/Warehouse
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
26-May-2026
Available From