Godown/Warehouse in Gangapuram, Ghaziabad for Rent
Hapur Rd, near Maheswari Bhojnalaya, Maheswari Bhojnalaya
₹ 45,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1 Lac
Deposit (Non-Negotiable)
890 sqft₹50.56 per Sq.Ft.
Builtup

Godown/Warehouse
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
31-May-2026
Available From