Godown/Warehouse in Chitlapakkam, Chennai for Rent
3rd Main Road, 3rd Main Road
₹ 17,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹1 Lac
Deposit (Non-Negotiable)
1,100 sqft₹15.45 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Godown/Warehouse
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From