Godown/Warehouse in Aya Nagar, Delhi for Rent
Bandh Road, Mahipal farm
₹ 75,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2.15 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,782 sqft₹42.09 per Sq.Ft.
Builtup
1/9Godown/Warehouse
Property Type
Public And Reserved
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From