Office in Kalyan Nagar, Bangalore for Rent
HRBR Layout 1st Block,, Canara Bank,
₹ 1.25 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹7.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,600 sqft₹78.13 per Sq.Ft.
Builtup
Office
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
31-May-2026
Available From