Office in Vikaspuri,, Delhi for Rent
Community Centre, PVR Vikaspuri
₹ 15,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹30,000
Deposit (Non-Negotiable)
108 sqft₹138.89 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Office
Property Type
Public
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From