Industrial Shed in Vasai East, Mumbai for Rent
IPOL Rd, IPOL
₹ 26,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,200 sqft₹21.67 per Sq.Ft.
Builtup
Industrial Shed
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
24-May-2026
Available From