Industrial Shed in Rabale, Mumbai for Rent
Sector 8, Rabale, MIDC Industrial Area, Golden Garage
₹ 1.25 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹7.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
6,500 sqft₹19.23 per Sq.Ft.
Builtup
1/11Industrial Shed
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From