Industrial Shed in Asalpha, Mumbai for Rent
JMM Road, National Chikki
₹ 63,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹3.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,400 sqft₹45.00 per Sq.Ft.
Builtup

Industrial Shed
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
31-May-2026
Available From